Rafa Plandeki

plandeki samochodowe

Do produkcji wyrobów wykorzystujemy tkaniny powlekane PVC renomowanych firm o doskonałych parametrach technicznych, odznaczające się dużą wytrzymałością mechaniczną i dużą odpornością na czynniki atmosferyczne. Dysponujemy materiałami w szerokiej gamie kolorystycznej w gramaturze 630 g/m2, 650 g/m2, 680 g/m2 i 900 g/m2. W procesie produkcji wykorzystujemy zgrzewarki wysokiej częstotliwości, zgrzewarki samojezdne na gorące powietrze i zgrzewarki ręczne. Dokładamy wszelkich starań by jakość naszych wyrobów była jak najwyższa.

Plandeki zwykłe i celne na naczepy, samochody ciężarowe i dostawcze

Na zabudowy skrzyniowe wykonujemy plandeki zwykłe i celne w zależności od przeznaczenia pojazdu. Plandeki standardowo można odpinać zarówno na bokach jak i tyle.

Mocowanie do burt można wykonać za pomocą:
  • - uchwytów naburtowych i linki
  • - haków i ekspandora
  • - plastikowych haków okrągłych i drabinek gumowych

Plandeka może posiadać również „okienko” z folii PVC służące do wglądu na przewożony ładunek, paski mocujące do konstrukcji oraz paski podwieszeniowe.

Zapewniamy kompleksowe wykonanie produktu wraz z montażem na pojeździe.

Plandeki kurtynowe "Firany"

Plandeki kurtynowe, czyli tzw. „firanki” są jednym z najbardziej ekonomicznych i ergonomicznych rozwiązań. Pozwalają na obsługę pojazdu przez jedną osobę oraz szybkie przygotowanie pojazdu do rozładunku i załadunku.

Plandeki na przyczepki samochodowe

Aby w prosty i szybki sposób zabezpieczyć towar przewożony na małych przyczepkach samochodowych, proponujemy Państwu zastosowanie płachty okryciowej lub plandeki zamontowanej na stelażu. Mocowanie plandek na przyczepkach i zastosowane rozwiązania techniczne są zbieżne z plandekami zwykłymi i celnymi na samochody dostawcze.

plandeki na wywrotki

W celu zabezpieczenia podczas transportu produktów sypkich wykonujemy plandeki na  wywrotki. Stosujemy materiał o gramaturze 680 g/m2 i 900 g/m2,w pełnej gamie kolorystycznej. W zależności od typu skrzyni wywrotki, plandeka może być zwijana za pomocą rury lub składana ręcznie.

Plandeki z systemem podwijania sprężynowego oraz z systemem podwijania Rollfix

Przy częstych załadunkach i rozładunkach, proponujemy zastosowanie plandeki z systemem podwijania Rollfix lub z systemem sprężynowym.

Te dwa systemy różnią się tylko tym, że przy Rollfixie do zwijania zastosowano korbę natomiast przy systemie sprężynowym, jak sama nazwa na to wskazuje plandekę zwijają sprężyny.

Plandeki termoizolacyjne na kontenery do transportu gorących mas asfaltowych

Aby zabezpieczyć masę asfaltową w czasie transportu oferujemy plandeki podwójne ze specjalną warstwą wewnętrzną materiału izolacyjnego . Dzięki takiemu rozwiązaniu masa asfaltowa zachowuje wysoką temperaturę przez dłuższy okres.

Plandeki na sprzęt rolniczy

Dla rolnictwa wykonujemy przykrycia siewników, płachty na przyczepy, osłony kosiarek rotacyjnych, kosze zsypowe do ziemniaków, plandeki na koniowozy itp.

Plandeki na łodzie, jachty oraz kutry rybackie

Duże łodzie czy jachty wymagają na zimę przykrycia. Rybacy, pracujący na kutrach, często narażeni są na niekorzystne warunki atmosferyczne, dlatego też kuter osłonięty plandeką chroni rybaka przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Plandeki tego typu wykonujemy głównie z materiału o gramaturze 900g/m2 , okuwamy oczkami i okuciami mosiężnymi oraz jeżeli istnieje potrzeba wstawiamy okna z folii PVC o najwyższym stopniu przejżystości.

Hale namiotowe - hale aluminiowe

W naszej ofercie posiadamy również hale namiotowe o konstrukcji aluminiowej ,łączonej za pomocą złączek stalowych ocynkowanych. Mogą być wykorzystane jako hale magazynowe, stoiska wystawowe , handlowe itp. Okrycia wykonywane są z materiałów posiadających atest trudno zapalności, z materiału w dowolnej kolorystyce albo z folii transparentnej. Istnieje również możliwość wykonania okien o dowolnym kształcie.

Wymiary proponowanych hal:
  • - szerokość: od 4m do 10m
  • - wysokość ściany bocznej: 2,25m lub 2,50m
  • - długość: wielokrotność przęsła długości 3m

Namioty, stoiska handlowe, zadaszenia lokali gastronomicznych, daszki, markizy

W swojej ofercie posiadamy także stoiska handlowe i różnego rodzaju zadaszenia. Ciekawa forma i kolorystyka stanowi atrakcyjny dodatek do budynku i terenu. Dodatkowo po zamontowaniu ścian bocznych, można znacznie zwiększyć powierzchnię handlową przed restauracją, kawiarnią czy sklepem. Markiza natomiast da zacienienie w upalny dzień.

Ścianki z plandeki z folią przeźroczystą

Proponowane przez nas ścianki stanowią doskonałą osłonę przed wiatrem, deszczem lub śniegiem. Mają zastosowanie na tarasach, balkonach, w altanach i wiatach. Dostępne są różne warianty, w zależności od wielkości, sposobu i miejsca montażu. Standardowo ścianka podwijana jest do góry ręcznie i podwieszona na paskach. Ścianki wykańczamy materiałem w dowolnej kolorystyce.

Rolety pionowe z folią przeźroczystą wykończone materiałem plandekowym

Rolety spełniają zadanie podobnie jak ścianki, tj. zabezpieczają przed wiatrem, deszczem lub śniegiem. Mają zastosowanie na tarasach, balkonach, w altanach i wiatach. Dostępne są różne warianty, w zależności od wielkości, sposobu i miejsca montażu. Różnią się tym od ścianek, że zwijane są za pomocą przekładni i korby.

Grafika reklamowa

Reklamy na plandekach wykonujemy na kilka sposobów. Jednym z nich jest wyklejanie folią szablonową , a następnie malowanie specjalistycznymi farbami. Wykonana tym sposobem reklama, jest niezwykle trwała i odporna na czynniki zewnętrzne. Drugim sposobem jest wyklejanie powierzchni folią plandekową. Jednak wykonanie tymi sposobami grafiki, ogranicza ilość kolorów. Bardziej skomplikowane grafiki wykonujemy przy wykorzystaniu wielkoformatowych wydruków solwentowych albo technologii druku UV.

Wyroby nietypowe na indywidualne zlecenie klienta

Na specjalne życzenie klienta, firma podejmuje się specjalnych zleceń, które wymagają dużych umiejętności i kreatywności. Są to np. pokrowce na różnego rodzaju urządzenia, rękawy zsypowe, plandeki na wózki widłowe, kurtyny, przegrody izolacyjne, plandeki na pick-upy, poszycia materacy sportowych itp.

Naprawa plandek, serwis namiotów i hal namiotowych

Zapewniamy kompleksową obsługę posprzedażową. Naprawiamy również wyroby innych producentów. W przypadku niemożności dostarczenia do nas uszkodzonego produktu, nasi specjaliści mogą dojechać do Państwa na miejsce naprawy.

Akcesoria plandekowe

W swojej ofercie posiadamy bogaty asortyment akcesoriów  plandekowych takich jak: oczka, haki, klamry, uchwyty, gumy, pasy, paski i wiele innych.

Wzornik kolorów z odpowiednikami palety RAL

Certyfikaty jakości materiałów