Plandeki

zwykłe i celne

plandeka zwykla

< Wybierz jakość i niezawodność >

Plandeki zwykłe i celne na naczepy, samochody ciężarowe i dostawcze

Wykonujemy plandeki do zabudów skrzyniowych, które dostosowujemy zarówno pod względem typu (zwykłe lub celne), jak i przeznaczenia pojazdu. Nasze plandeki standardowe zostały zaprojektowane tak, aby można je było łatwo odpiąć zarówno z boków, jak i z tyłu pojazdu.

wybierz nas

jako swojego producenta plandek

Mocowanie do burt.

Mocowanie do burt można wykonać za pomocą:

  •  uchwytów naburtowych i linki
  • haków i ekspandora
  •  plastikowych haków okrągłych i drabinek gumowych

Plandeka może posiadać również „okienko” z folii PVC służące do wglądu na przewożony ładunek, paski mocujące do konstrukcji oraz paski podwieszeniowe.

Kompleksowe rozwiązanie.

Nasza firma gwarantuje kompleksową usługę obejmującą cały proces produkcji oraz montażu naszych wysokiej jakości produktów na Twoim pojeździe. Dzięki naszemu zespołowi doświadczonych profesjonalistów możemy zapewnić kompleksowe wykonanie, począwszy od konsultacji i projektowania, poprzez precyzyjną produkcję, aż po bezproblemowy montaż na Twoim pojeździe.

Cel firmy.

 Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji klienta, dlatego angażujemy się w każdy etap procesu, aby dostarczyć Ci produkt najwyższej jakości, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Możesz nam zaufać, że podejmiemy wszelkie wysiłki, aby dostarczyć Ci kompleksowe rozwiązanie, które spełni Twoje wymagania i przyczyni się do sukcesu Twojej działalności.